Objednávka


Přijímáme také objednávky ze Slovenska.
Objednávku můžete učinit následujícími způsoby:

On-line formulářem
E-mailem


Poštou na adrese:

FOKEMA

Obilní trh 5
602 00 Brno

Osobně po telefonické domluvě (+420 539 002 533 nebo +420 608 412 176)

K dodacím podmínkám

Předlohou pro výrobu fotokeramiky je fotografie.

V základní ceně uvedené v katalogu je zahrnuto zlaté orámování nebo dle přání zákazníka platinové (barva stříbrná) popř. bez orámovaní.

Dodací lhůta je do tří týdnů.

Barevnost keramiky se dosahuje kolorováním, proto lze černobílý snímek dobarvit, ale není zaručena věrnost barev ve vztahu k barevné předloze.

V případě potřeby je prováděna retuš fotografie, ať se jedná o úpravu rozměrů vzhledem k tvaru keramiky, odebrání nevhodného pozadí u portrétu, nebo o případné nutné opravy vadné předlohové fotografie. Podle přání zákazníka lze take doretušovat změnu oděvu, sestavit dva portréty na jednu porcelánovou desku, otočit směr pohledu osoby. Drobné retuše jsou zahrnuty v základní ceně, retuše většího rozsahu jsou s příplatkem.

Vzhledem k tomu, že velikost snímku na porcelánu není udaná normou, vycházíme zákazníkům vstříc a případné náčrtky s danými rozměry a udání plochy snímku dodržíme, stejně jako velikosti orámování a jeho různý vzhled.

Při objednávce obdélníkové fotokeramiky nabízíme dvě varianty rohů. Pokud nebude upřesnění, běžně se dodávají obdélníky se zaoblenými rohy.

 
WebSolutions: LIVEBOX, a.s.